Podložky a fólie

Vzorková predajňa sa nachádza v Banskej Bystrici

Ak niekde nájdete lepšiu cenu - kontaktujte nás a pokúsime sa Vám spraviť lepšiu !!!!

Bližšie informácie a objednávky Vám radi poskytneme na emailovej adrese plavajucepodlahy@wbl.sk alebo na telefónnom čísle 0907 239 369


PODLOŽKY POD PODLAHU

                         

Mirelon 2 mm a 3 mm

Podložka pod podlahové krytiny (laminátové plávajúce podlahy, parkety) z PE peny. Jej hlavnou úlohou je pri podlahových krytinách položených plávajúcim spôsobom znižovať krokový hluk vznikajúci pri chôdzi a šíriaci sa do okolitého priestoru. Táto podložka je schopná znížiť tento hluk až o 6 dB.
 

Cena 2 mm hrúbka, 1m2 = 0,35 eur
Cena 3 mm hrúbka, 1m2 = 0,45 eur

 

 

Podložka z tvrdeného polystyrénu 3 mm a 5 mm
Podložka z polystyrénovej peny vo forme dosiek pod plávajúce podlahy. Tento podklad sa vyznačuje neobvykle vysokou odolnosťou voči zaťaženiu, čo spôsobuje, že je doporučovaný do intenzívne používaných miestností a do miestností s veľkým miestnym zaťažením (napríklad ťažkým nábytkom). Zaisťuje zvýšenú životnosť podlahy prostredníctvom dobrej absorpcie miestnych nerovností v podklade.

Cena 3 mm hrúbka, 1m2 = 1,27 eur
Cena 5 mm hrúbka, 1m2 = 1,43 eur

 

  
Korková podložka

Tepelno - izolačná korková rolka
1 balení = 10 m2 (1m x 10 m x 2 mm)

 rôznorodé využitie
- po úprave vhodná aj na dekoračné účely
- je vhodná pod všetky podlahové krytiny.

Cena 2,5 eur/m2
 


 

 

Drevovláknitá doska 7 mm
Tepelno a zvukoizolačná podložka pod plávajúce podlahy hrúbky 7 mm je určená pre všetky typy podlahových materiálov spájaných systémom clic a pokladaných plávajúcim spôsobom. Vďaka stabilnej konštrukcii a vysokej pevnosti v tlaku / až 20 t/m2 / je jej použitie možné aj v priestoroch , kde bude budúca podlaha zaťažovaná zvýšeným tlakom. Podložka redukuje krokový hluk o 19 dB a znižuje akustický priestorový hluk až o 15 dB. Konštrukcia z drevných vlákien umožňuje jednoduché spracovanie , vykazuje dobrú difúziu a odolnosť voči pôsobeniu lepidiel a rozpúšťadiel používaných v stavebníctve. Pri svojej hrúbke 7 mm dokáže vyrovnať lokálne nerovnosti podkladu až do výšky 4 mm. 1 balík = 9,322 m2. Cena 2,0 eur/m2.

 

  

PODLOŽKY NA PODLAHOVÉ KÚRENIE

Podložka 3v1

Podložka 3v1 pod plávajúce podlahy kombinujúca v sebe všetky vlastnosti podložiek (zabraňuje prestupu vodných pár, izoluje voči krokovému hluku a vodí teplo). Je vyrábaná s presahom fólie opatreným samolepnou páskou, čo urýchľuje montáž a zabezpečuje parotesnosť takto vytvorenej vrstvy. Tepelný odpor 0,0417 m2K/W

 Cena 1,49 eur/m2

 

 

 
 

Texizol 1,6 mm

cena 1,35 eur/ m2

Podložka pod plávajúcu podlahu, je určená pri podlahovom kúrení.

Je vyrobená zo 100% polyetylénu, má dlhú životnosť, je hygienický nezávadná.

Tepelný odpor 0,040 m2K/W

 

 

 

  

FÓLIE POD PODLAHU


- parozábrana 0,2 mm, 1m2 = 0,59 eur
- parozábrana 0,1 mm, 1m2 = 0,35 eur

TOPlist